KONST / Litografier / Färglitografi 13418331
nr 1341 8331
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 125/300. Motivet: 26x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:18:04
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer